André Stern na Targach Książki w Krakowie

André Stern na Targach Książki w Krakowie

André Stern na Targach Książki w Krakowie – już za miesiąc, 28 października podczas 21. Międzynarodowych Tragów Książki w Krakowie odbędzie się spotkanie z André Sternem. Autor wygłosi prelekcję zatytułowaną “»…I nigdy nie chodziłem do szkoły« – co sprawia, że uczymy się skutecznie?”, a następnie spotka się z Czytelnikami na naszym stoisku D45.

Dotychczasowe wizyty André Sterna w Polsce cieszyły wielkim zainteresowaniem. Podczas wykładów sale pękały w szwach, a sesje pytań od publiczności nie miały końca. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Przed nami po raz pierwszy André Stern na Targach Książki w Krakowie, na które już dziś serdecznie zapraszamy!

André Stern na Targach Książki w Krakowie

 

“…I nigdy nie chodziłem do szkoły” – co sprawia, że uczymy się skutecznie?

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 w Saloniku Literackim, gdzie Stern wygłosi prelekcję zatytułowaną “…I nigdy nie chodziłem do szkoły – co sprawia, że uczymy się skutecznie?”. André opowie o niesamowitej sile swobodnej zabawy, ciekawości świata oraz rozwijaniu pasji. Jego przekaz wypływa z dorobku jego ojca Arno, który od ponad sześćdziesięciu lat nieprzerwanie pracuje z dziećmi, a także z jego osobistego doświadczenia dzieciństwa bez szkoły, które pozwoliło mu opanować umiejętności od czytania, pisania i liczenia przez naukę pięciu języków, programowania i astronomii po profesjonalną grę na instrumencie, komponowanie muzyki i lutnictwo.

Podczas spotkania Stern podzieli się swoimi obserwacjami dotyczącymi zabawy, która jest najskuteczniejszym narzędziem do uczenia się, w jakie wyposażyła nas natura, a także najlepszym sposobem poznania siebie i otaczającego świata. Dzięki wielu przykładom ze swojego dzieciństwa, popartym wynikami badań neurodydaktyki pokaże, jak przez zabawę dziecko może uczyć się naprawdę skutecznie.

Kawa z André Sternem

Po prelekcji zapraszamy na nasze stoisko: D45 w godzinach 12.00-18.00, gdzie możecie spotkać samego Autora. To niezwykła okazja by przy filiżance kawy porozmawiać z André Sternem o dzieciństwie bez szkoły, skutecznym uczeniu się, wszelkich wątpliwościach, z którymi my-dorośli mierzymy się codziennie w domu czy szkole, ale także na każdy inny temat – nie ma rzeczy, na których nie zna się André lub których nie chciałby poznać. 

Do zaproszenia dołącza się sam Andre Stern

 

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

W tegorocznej 21 edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, podczas których zaprezentuje się kilkaset wystawców z Polski oraz goście z zagranicy. Zapowiada się kilka dni pełnych czytelniczych atrakcji – od spotkań z autorami, po debaty, konferencje, warsztaty, lekcji literatury i historii, a także wiele aktywności dla dzieci oraz liczne wydarzenia artystyczno-literackie.

Gościem Honorowym tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będzie Francja. “Dzięki temu  między 26 a 29 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków każdy czytelnik i koneser literatury znajdzie szeroki wybór publikacji francuskich. Wydarzeniu temu sprzyja fakt, że rok 2017 został ogłoszony rokiem kultury i twórczości francuskiej w Krakowie. Poza uczestnictwem w Targach akcent Francuski odnaleźć można będzie podczas wielu wydarzeń kulturalnych w Krakowie: festiwalu Misteria Paschalia, Festiwalu Muzyki Filmowej czy festiwalu Ethno Kraków”, zapowiadają organizatorzy.

 

André Stern na Targach Książki w Krakowie – spotkajmy się!

Cieszymy się, że jedno z największych wydarzeń książkowych zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się z Wami – naszymi Czytelnikami. Czekamy na Was na naszym stoisku pełnym książek w promocyjnych cenach 😉

Do wydarzenia André Stern na Targach Książki w Krakowie może dołączyć już teraz na naszym facebooku 🙂

Do zobaczenia w Krakowie!

w kategorii: blog
Powrót