André Stern na Warszawskich Targach Książki – 21 maja 2017 r.

Już w najbliższą niedzielę, 21 maja podczas Warszawskich Targów Książki odbędzie się spotkanie z André Sternem, który przyjeżdża na premierę swojej najnowszej książki Zabawa. O uczeniu się, zaufaniu i życiu pełnym entuzjazmu, to będzie pierwsza okazja do zapoznania się z jej treścią i zdobycia pamiątkowego egzemplarza z autografem!

Miejsce i czas

Spotkanie z André Sternem:

PGE Narodowy

Aleja Poniatowskiego 1,

Sala Barcelona

13:00-14:00,

Podpisywanie książek:

Stoisko 14 a, sektor D1

14:00-16:00

8. Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym

W tegorocznej 8 edycji Warszawskich Targów Książki, jak podają organizatorzy, weźmie udział blisko 800 wystawców z 32 krajów: Argentyny, Australii, Belgii, Białorusi, Chile, Chin, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Japonii, Korei, Kostaryki, Litwy, Macedonii, Niemiec, Peru, Polski, Portoryko, Rosji, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zapowiada się kila dni pełnych czytelniczych atrakcji – od spotkań z autorami, po debaty, konferencje, warsztaty, lekcji literatury i historii, a także wiele atrakcji dla dzieci oraz liczne wydarzenia artystyczno-literackie.

Premiera książki Zabawa oraz spotkanie z André Sternem

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników książek na spotkanie z udziałem André Sterna, podczas którego opowie o roli zabawy w nauce oraz o kształtowaniu sfery emocjonalnej i odkrywaniu naturalnego potencjału dzieci. Po raz pierwszy będzie można też usłyszeć o książce Zabawa. O uczeniu się, zaufaniu i życiu pełnym entuzjazmu i to od samego autora, a po spotkaniu udać się po autograf, który będzie można dostać przy stoisku wydawnictwa (stoisko 14 a, sektor D1).

W książce Zabawa André Stern przekonuje, że zabawa jest najskuteczniejszym narzędziem do uczenia się, a rozwój dziecka leży w jego naturze. Zachęca więc do bezwarunkowego zaufaniu dziecka.

Zabawa pozwala dziecku nawiązać kontakt z codziennością, z sobą samym i ze światem. Przez nią przejawiają się jego skłonności, potencjał, a także głębokie wewnętrzne pragnienia. Swobodna zabawa daje dziecku głębokie poczucie spełnienia.

André Stern

 

 

 

 

 

w kategorii: blog
Powrót