André Stern w Polsce – kolejne tournée za nami

André Stern w Polsce – kolejne tournée za nami

Kwiecień był miesiącem mocnych wrażeń: nie tylko pracowaliśmy nad nowościami, ale udało nam się spotkać z naszymi ulubionymi autorami – Kenem Robinsonem i André Sternem, którego kolejny raz gościliśmy w Polsce.

 

André Stern w Polsce –  kolejne tournée za nami

Tym razem André odwiedził Gliwice, Poznań, Wrocław oraz Łódź. Podczas spotkań wygłosił prelekcje “…I nigdy nie chodziłem do szkoły – co sprawia, że uczymy się skutecznie?”, w której dzielił swoim doświadczeniem dzieciństwa bez szkoły oraz naturalnym potencjale dziecka i sile swobodnej zabawy. Stern podpowiadał licznie zgromadzonym rodzicom i nauczycielom, jak wspierać dzieci w skutecznym uczeniu się, poszukiwaniu talentów oraz odkrywaniu pasji.

 

André odpowiadał także na pytania rodziców i nauczycieli, których – zresztą jak zawsze – nie brakowało. Otwartość i serdeczność Sterna sprawia, że po wykładach zawsze ustawia się do niego długa kolejna czytelników, którzy czekają autografy i pamiątkowe zdjęcia – i tym razem uczestnicy nie zawiedli i chętnych nie brakowało.

Niespodzianka

Dla wszystkich uczestników i czytelników przygotowaliśmy niespodziankę! W sobotę 21 kwietnia ruszyła przedsprzedaż “Alfabetu” – naszej najnowszej książki autorstwa André SternaErwina WagenhoferaSabine Kriechbaum.

 

To nie koniec niespodzianek – dla wszystkich, którzy zamówią książkę w przedsprzedaży przygotowaliśmy:

  • 25% rabatu
  • autograf André Sterna
  • pierwszeństwo wysyłki – książki zakupione w przedsprzedaży zostaną wysłane w dniu premiery (12.06.2018)

Opisane w tej książce historie ludzi pokazują, dlaczego miłość i zaufanie powinny być podstawą dzisiejszego rodzicielstwa.

Autorzy książki przekonują, że zamiast „wychowania” można używać słowa „więź”, zamiast „zysku” – „wartość”, a zamiast „strachu” – „miłość”. W nowej rzeczywistości nie chodzi o nowe litery, lecz o nowy alfabet – fundament nowej postawy.

w kategorii: blog
Powrót