André Stern w Polsce – 26-29 października 2017

André Stern w Polsce – 26-29 października 2017

Już za kilka dni odbędzie się seria spotkań z André Sternem. Autor wygłosi prelekcje zatytułowane  “»…I nigdy nie chodziłem do szkoły« – co sprawia, że uczymy się skutecznie?” oraz “Czy nowa postawa względem dzieciństwa może zmienić świat”, a także spotka się z Czytelnikami, spędzając czas na rozmowach i filiżance kawy. 

Dotychczasowe wizyty André Sterna w Polsce cieszyły wielkim zainteresowaniem. Podczas wykładów sale pękały w szwach, a sesje pytań od publiczności nie miały końca. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Przed nami wiyta Sterna w Opolu, Katowicach, Krakowie oraz Warszawie, orzy czym po raz pierwszy André Stern zawita na Targach Książki w Krakowie.

Szczegły dotyczące wydarzeń:

OPOLE • 26/10/2017: http://bit.ly/2kTqy9W
KATOWICE • 27/10/2017: http://bit.ly/2yA7pwM
KRAKÓW • 28/10/2017: http://bit.ly/2yOjTDW
WARSZAWA • 29/10/2017: http://bit.ly/2xKhj1

 


“…I nigdy nie chodziłem do szkoły” – co sprawia, że uczymy się skutecznie?

Podczas spotkań z Czytelnikami André wygłosi prelekcję zatytułowaną “…I nigdy nie chodziłem do szkoły – co sprawia, że uczymy się skutecznie?” – opowie o niesamowitej sile swobodnej zabawy, ciekawości świata oraz rozwijaniu pasji. Jego przekaz wypływa z dorobku jego ojca Arno, który od ponad sześćdziesięciu lat nieprzerwanie pracuje z dziećmi, a także z jego osobistego doświadczenia dzieciństwa bez szkoły, które pozwoliło mu opanować umiejętności od czytania, pisania i liczenia przez naukę pięciu języków, programowania i astronomii po profesjonalną grę na instrumencie, komponowanie muzyki i lutnictwo.

Podczas spotkania Stern podzieli się swoimi obserwacjami dotyczącymi zabawy, która jest najskuteczniejszym narzędziem do uczenia się, w jakie wyposażyła nas natura, a także najlepszym sposobem poznania siebie i otaczającego świata. Dzięki wielu przykładom ze swojego dzieciństwa, popartym wynikami badań neurodydaktyki pokaże, jak przez zabawę dziecko może uczyć się naprawdę skutecznie.

 

Do zobaczenia w Opolu, Katowicach, Krakowie i Warszawie!

🙂

w kategorii: blog
Powrót