André Stern w Polsce – zapraszamy na spotkania w Warszawie, Gliwicach i Krakowie

Andre Stern w Polsce

W dniach 21-23 maja 2017 r. znów będziemy gościć André Sterna w Polsce – zapraszamy na spotkania w Warszawie, Gliwicach i Krakowie. Tym razem opowie o zabawie i jej roli w uczeniu się, rozwijaniu kompetencji i budowaniu zaufania. Będzie to także pierwsza okazja do zapoznania się z jego najnowszą książką: Zabawa. O uczeniu się, zaufaniu i życiu pełnym entuzjazmu.

Zapisy

Szczegółowe informacje i zapisy na spotkania w Warszawie, Gliwicach i Krakowie:

21 maja – Warszawa Zapisz się

22 maja – Gliwice Zapisz się

23 maja – Kraków Zapisz się

O czym?

Tym razem André będzie mówił o roli zabawy w nauce oraz kształtowaniu sfery emocjonalnej i odkrywaniu naturalnego potencjału dzieci. Będzie to także pierwsza okazja do zapoznania się z jego najnowszą książką: Zabawa. O uczeniu się, zaufaniu i życiu pełnym entuzjazmu

Andre Stern Zabawa

Jaka jest pierwsza rzecz, którą robi dziecko, gdy się je zostawia w spokoju? Bawi się. Wiemy o tym, nie musimy się nawet zastanawiać nad odpowiedzią.

A gdyby dziecku w tym nie przeszkadzać, wówczas… już zawsze by się bawiło!

Dlaczego więc ciągle przeszkadzamy bawiącemu się dziecku?

André Stern

Zabawa jest najskuteczniejszym narzędziem do uczenia się, w jakie wyposażyła nas natura. André Stern opowie o niesamowitej sile swobodnej zabawy, ciekawości świata oraz rozwijaniu pasji. Jego przekaz wypływa z dorobku jego ojca Arno, który od ponad sześćdziesięciu lat nieprzerwanie pracuje z dziećmi, a także z jego osobistego doświadczenia dzieciństwa bez szkoły, które pozwoliło mu opanować umiejętności od czytania, pisania i liczenia przez naukę pięciu języków, programowania i astronomii po profesjonalną grę na instrumencie, komponowanie muzyki i lutnictwo.

Podczas spotkania Stern podzieli się swoimi obserwacjami dotyczącymi zabawy – najlepszego sposobu poznania siebie i otaczającego świata – i pokaże, jak dzięki niej Twoje dziecko może uczyć się naprawdę skutecznie.

 

w kategorii: blog
Powrót