Bezpłatny rozdział – I nigdy nie chodziłem do szkoły

Bezpłatny rozdział – I nigdy nie chodziłem do szkoły

W nowej i trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, wspólnie z André Sternem chcieliśmy zaproponować choć odrobinę pomocy. Nasze dzieci znalazły się poza szkołą. Poza środowiskiem, które znaliśmy i które przynajmniej w jakimś stopniu wydawało się oswojone.

Wielu z nas zadaje sobie pytania: jak uczyć dziecko w domu? Jak nie narobić sobie zaległości? Co będzie z egzaminami? Co zrobić, żeby nie “zmarnować” tego czasu, żeby wykorzystać go jak najbardziej pożytecznie?

To, co dla nas jest zupełnie nowe, dla André Sterna jest odrobinę bardziej znajome. Nigdy nie chodził do szkoły, a obecnie jego synowie także do niej nie chodzą. “Odrobinę bardziej”, bo jak sam mówi, nie chodził do szkoły, ale także nie zostawał przez cały czas w domu. Jednak pomyśleliśmy wspólnie, że fragmenty jego książki I nigdy nie chodziłem do szkoły mogą być dla niektórych z Was wsparciem.

Postawa zaufania Andre Stern

 

Bezpłatny rozdział “I nigdy nie chodziłem do szkoły”

Dlatego przygotowaliśmy dla Was długi, bezpłatny fragment książki. Fragment, w którym André Stern pisze o tym, w jaki sposób różne aktywności, jakim się oddawał, wpływały na jego rozwój. W jaki sposób fascynacje, które często pojawiały się nagle, sprawiały, że uczył się i kształtował swoją osobowość.

Aby pobrać bezpłatny rozdział, wpisz swój adres e-mail poniżej i kliknij “Wyślij”:

 

 

Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do pobrania pliku (jeśli wiadomość nie dotarła, sprawdź folder spam).

André Stern nie podaje gotowych rozwiązań. Nie odważyłby się dawać porad. To, co sprawdziło się w jego przypadku, nie musi sprawdzić się w Twoim. Jednak jego doświadczenie stało się inspiracją dla tysięcy ludzi w wielu krajach świata. I choć André Stern nie podaje “gotowych rozwiązań”, może dać ziarenko zaufania. Odrobinę uspokojenia w tych burzliwych czasach.

Unschooling Andre Stern

 

w kategorii: blog
Powrót