Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Kena Robinsona

Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Kena Robinsona

To się dzieje naprawdę: Sir Ken Robinson weźmie udział w konferencji w Polsce. Coś, o co zabiegamy od wielu lat, stanie się faktem już 26 października.

Ken Robinson będzie z nami ONLINE, na żywo, podczas Konferencji Edukacji Kreatywnej. Wygłosi wykład wprowadzający, po którym uczestnicy będą mogli zadać mu pytania.

 

Gorąco zapraszamy Was na to wydarzenie, które współtworzymy z Fundacją Bullerbyn. Zaprosiliśmy także André Sterna, Marka Kaczmarzyka, Yaacova Hechta i Ewę Radanowicz. Całość poprowadzi Aleksandra Pezda.

To będzie prawdziwe święto zmiany w edukacji. Zaprosiliśmy osoby, które pokażą, że zmiana jest możliwa już teraz. Przewidzieliśmy także czas na spotkania w formule Open Space, by każdy z Was mógł porozmawiać o tym, co dla niego ważne, i wyszedł z konferencji ze świadomością, że może być częścią zmiany.

Bądźcie z nami. Liczba miejsc mocno ograniczona. 

Co zrobimy?

Wielu nauczycieli i rodziców jest przekonanych, że tradycyjna edukacja jest jedyną możliwością wspierania w rozwoju ich dzieci. Podczas konferencji poznasz szkoły i rozwiązania, które już dziś wdrażają nowe, kreatywne podejścia do edukacji. Nie czekając na zmiany systemu. Pokazują, jak wiele można zrobić w warunkach, które mamy.

Wykłady

Zaprosiliśmy prelegentów, którzy w obszarze edukacji dokonują niezwykłych rzeczy w Polsce i na świecie. Pokazują, że zmiana jest możliwa już dziś. Każdy z nich wygłosi dwudziestominutową prelekcję. Sir Ken Robinson oprócz prelekcji odpowie także na Wasze pytania.

Seminaria

Wydarzenie to też okazja do udziału w pogłębionych seminariach z prelegentami. Będą to spotkania w małych grupach, podczas których będziesz mógł zadać swoje pytania i dogłębnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie zaproszonych edukatorów.

Open Space

Podczas wydarzenia przewidzieliśmy również przestrzeń na spotkania w technologii Open Space. Każdy uczestnik może zgłosić temat dyskusji, a inni mogą się do niego przyłączyć. Spotkamy się w małych grupach i będziemy mogli przedyskutować ważne dla nas tematy. Do grup Open Space’owych mogą dołączyć również prelegenci.

 

Kto?

REWOLUCJE NIE CZEKAJĄ NA USTAWY. WYŁANIAJĄ SIĘ Z DZIAŁAŃ LUDZI, OD DOŁU

Sir Ken Robinson

 

Globalna rewolucja w edukacji już się zaczęła. Zaprosiliśmy czołowych edukatorów, przede wszystkim Sir Kena Robinsona, z którym połączymy się na żywo i będziemy mogli zadawać mu pytania, a także André Sterna, Ewę Radanowicz, Yaacova Hechta, Marka Kaczmarzyka i wielu innych. Chcemy, aby pokazali nam, co możemy zrobić już dziś, żeby zapewnić dzieciom lepszą edukację.

 

Po co?

Zależy nam, żeby każdy uczestnik wyszedł z Konferencji Edukacji Kreatywnej z przekonaniem, że może wziąć edukację dzieci w swoje ręce oraz z zasobem kontaktów i narzędzi, które pozwolą mu to zrobić.

 

Dla Kogo?

Konferencja i Open Space skierowane są przede wszystkim do nauczycieli, edukatorów i rodziców, zainteresowanych nowymi, praktycznymi podejściami do edukacji.

 

Rodzice mają prawo wyboru takiej drogi edukacji dla swoich dzieci, która jest najbliższa ich przekonaniom i wartościom uznawanym za najważniejsze dla rozwoju ich dzieci.
Rodzice mają obowiązek dokonania świadomego wyboru drogi edukacyjnej, jaką ich dzieci powinny zmierzać.
Europejska Karta Praw i Obowiązków Rodziców

 

Ken Robinson w Polsce program

 

Miejsce

Muzeum Polin, ul. Anielewicza 6, 00-157 Warszawa.

 

w kategorii: wydarzenia
Powrót