Spotkaliśmy się z Kenem Robinsonem!

W dniach 10–12 kwietnia odbyły się Międzynarodowe Targi Książki w Londynie – prawdziwe święto dla czytelników i wydawców z całego świata. Tym razem nie mogło nas tam zabraknąć!

 

Londyńskie Targi Książki to jedna z największych imprez światowego rynku wydawniczego. Można na nich spotkać nie tylko rzesze prawdziwych miłośników czytania, ale także największych wydawców, znanych autorów, ale także handlowców i przedstawicieli mediów. Tych ostatnich wymieniamy nie bez przyczyny – pewnie za jakiś czas, powiemy o tym coś więcej 😉

Aleksander Baj na Targach książki w Londynie 2018

 

Spotkanie z Kenem Robinsonem

Udało się! Po kilku latach Aleksander Baj znów osobiście spotkał się z Kenem Robinsonem. To było spotkanie pełne owocnych rozmów, którym towarzyszyła szczera radość. Jak pewnie wiecie, nasze wydawnictwo zaczęło się właśnie od Ken Robinsona – jego słynnej prelekcji TED “Czy szkoły zabijają kreatywność” oraz książki “Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko”. Całą historię znajdziecie tutaj.

 

Ken Robinson i Aleksander Baj podczas spotkania na Londyńskich Targach Książki 2018

To nie koniec!

Nie moglibyśmy nie podzielić się z Wami efektami tego spotkania 😉 Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć zdecydowanie więcej na naszej stronie oraz naszym kanale YouTube. Zapraszamy!

w kategorii: blog
Powrót