VII Ogólnopolskie Spotkanie Edukacji Alternatywnej w Poznaniu

Ogólnopolskie Spotkanie Edukacji Alternatywnej (OSEA) to wydarzenie, które na dobre zapisało się w kalendarzu wydarzeń związanych z edukacją alternatywną. Tym, co je wyróżnia, jest niesamowita atmosfera – bardzo życzliwa i ciepła. Ponadto jest przestrzenią, w której uczestnicy mogą dzielić się swoim doświadczeniem, pomysłami oraz wspierać się w poszukiwaniu lepszych rozwiązań.

Ogólnopolskie Spotkanie Edukacji Alternatywnej

OSEA jest wydarzeniem, które na stałe wpisało się również do naszego kalendarza. Ujęli nas nie tylko organizatorzy, którzy są grupą prawdziwych entuzjastów edukacji, ale również wspomniana atmosfera. W tym roku po raz kolejny chętnie weźmiemy udział w spotkaniu. Chcemy podzielić się swoimi książkami, a także móc posłuchać inspirujących gości i spotkać się z Wami!

Ogólnopolskie Spotkanie Edukacji Alternatywnej odbędzie się już 28-29 września w Poznaniu. Przed nami dwa dni pełne wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań sieciujących. Zaproszeni prelegenci są doświadczonymi praktykami, którzy w codziennej pracy wdrażają realne zmiany w edukacji.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim rodzicom, edukatorom, nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy wierzą, że inna edukacja jest możliwa. Głęboko wierzymy w poniższe słowa Sir Kena Robinsona:

Ken Robinson, cytat

 

Promocja dla naszych czytelników

Mamy dla Was niespodziankę! Od 5 do 8 września nasi czytelnicy będą mieli 10% zniżki na bilety na OSEA. Żeby skorzystać ze zniżki, podczas rejestracji należy wpisać hasło promocyjne: ELEMENT.

Zapisz się

 

O tegorocznej edycji OSEA

OSEA jest przestrzenią, w której uczestnicy wymieniają się doświadczeniami, czerpią inspiracje, nawiązują współpracę i dyskutują w gronie entuzjastów alternatywnych ścieżek edukacyjnych. W tym roku spotkamy się już po raz siódmy. Na bogaty i różnorodny program dwudniowego wydarzenia składają się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania sieciujące. Nasi prelegenci i warsztatowcy to doświadczeni praktycy, którzy na co dzień wdrażają realne zmiany w edukacji. Na wydarzenie zapraszamy rodziców, edukatorów, nauczycieli, twórców alternatywnych placówek edukacyjnych oraz wszystkich tych, którzy wierzą, że inna edukacja jest możliwa.

Podczas tegorocznej edycji OSEA będziemy koncentrować się wokół trzech głównych zagadnień. Pierwszym z nich jest skuteczna i empatyczna komunikacja, pozwalająca budować dobre relacje – w domu, w przedszkolu i w szkole. Drugim są doświadczenia twórców miejsc nastawionych na naturalne potrzeby dzieci – będzie o edukacji leśnej, projektowaniu przestrzeni wspierającej holistyczny rozwój i różnych formach zabawy outdoorowej. Trzecie zagadnienie to doświadczenia osób wspierających dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz dzieci z niepełnosprawnościami w edukacji alternatywnej. Ponadto będzie też o zmianach klimatycznych, pracy z ciałem, twórczych aktywnościach. Ale to nie wszystko! Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem i zapraszamy do zapisów.

 

w kategorii: wydarzenia
Powrót